TIKANIKLIK GİDER AÇMA SERVİSİ SİLİVRİ 05352966942

TIKANIKLIK GİDER AÇMA SERVİSİ SİLİVRİ 05352966942

Tıkalı pimaş borusu açma, Tıkalı lavabo borusu açma, Tıkalı tuvalet borusu açma, Tıkalı banyo boruları açma, Tıkalı mutfak lavabosu borusu açma hizmeti sunan KIYI TESİSAT firması tıkanıklık açma  hizmetlerini konusunda uzman ekip ve donanımızla, kırma dökme olmadan kısa sürede açıyor, tuvalet borusu tıkandı, Lavabo gider borusu tıkandı derdinize son veriyoruz. Tıkanma sebebiyle evinizin odalarına pis su basmasından ve gider borularında biriken pislik sebebi ile yayılan pis kokulardan kurtulun. Silivri Tıkanıklık açma servisini aradığınızda, sizlere anında randevu oluşturup hemen adresinize gelmektedir. Randevu anında söylenen fiyattan başka hiçbir ücret talep edilmemektedir. Ayrıca tıkanıklık açılmadığı taktirde yapılan hizmet için hiçbir ücret alınmamaktadır. 
Eski yöntemler ile boruların tespiti ve tamiri için eviniz, yada iş yerinizde bir çok yeri kırılarak tamir işlemleri yapılıyordu. SİLİVRİ Tıkanıklık Açma Servisi Robot makine ile, tıkalı olan bölgedeki katılaşmış, betonlaşmış veya yağlanmış maddeleri parçalayıp kanalizasyona gönderiyor, ayrıca ıslak mendil, tuvalet kağıdı, temizlik bezi gibi maddeleri kendine sararak dışarı çıkartıyor, böylelikle tıkanıklığı kırmadan dökmeden zahmetsiz bir şekilde SİLİVRİ tıkanıklık gider açma hizmetimiz sayesinde sizleri gereksiz para harcamaktan ve evinizi tadilata sokmaktan kurtarıyor.

SUDAN SEBEPLERE KALICI TESİSAT ÇÖZÜMLERİ 
SİLİVRİ VE TRAKYA BÖLGESİNİN İSO 9001 KALİTE BAŞARI BELGESİNE SAHİP OLAN TEK TESİSAT FİRMASIDIR


SİLİVRİ TIKANIKLIK AÇMA
SİLİVRİ GİDER AÇMA

MAKİNA İLE TIKALI GİDER AÇMA
★KAMERA İLE GİDER GÖRÜNTÜLEME★ 

İlgili Resimler

Öne Çıkarılanlar

#Silivri #su #kacagi #tespiti #silivri #su #kaçağı #tespiti #kırmadan #su #kaçağı #tespiti #silivri Dairenizde olusabilecek #Su #Kacaklari nedenler

SİLİVRİ VE TRAKYA BÖLGESİNİN İSO 9001 / 1001 KA​LİTE BAŞARI BELGES

TIRAKYA BÖLGESİNİN İSO 9001 KALİTE BAŞARI BELGESİNE SAHİP OLAN TEK TESİSAT FİRMASIDIR SİLİV