SİLİVRİ KANAL AÇMA TIKANIKLIK GİDER AÇMA 05352966942

SİLİVRİ KANAL AÇMA TIKANIKLIK GİDER AÇMA 05352966942

SİLİVRİ VE TRAKYA BÖLGESİNİN İSO 9001-2005 KALİTE BAŞARI BELGESİNE SAHİP OLAN TEK TESİSAT FİRMASIDIR. KALİTEDE ÖNCÜ TESİSATTA LİDERSilivri Kanal Açma Tıkanıklık Gider açma firması Kıyı Tesisat ekibi olarak logar tıkanıklığı açmalogar temizleme, kanalizasyon açma, tuvalet açma, klozet açma, tıkanıklık açma lavabo tıkanıklığı açma, gider tıkanıklığı açmatıkalı boru açma, hizmetleri yanısıra vidanjör hizmetide sunmaktayız. Müşteri memnuniyetlerini en ön planda tutarak  uzman personelimiz ile uygun fiyat kalite garantili hizmet sunuyoruz. Klozet tıkanıklık açma, lavabo tıkanıklık açma, mutfak gider tıkanıklık açma, banyo gider tıkanıklık açma vs tüm tıkanıkları kırmadan dökmeden robot cihazlarımız ile açıyoruz siz değerli müşterilerilerimize hizmet verdiğimiz her alanda çözüm odaklı hizmetimiz ile  müşterilerimizi mutlu etmeyi hedef ilkesi haline getirdik. Logar açma, kanalizasyon açma, kameralı kanal görüntülemeher türlü tıkanıklık sorununu kısa sürede açabilmekteyiz. Tıkanıklık sorununun yerini tespit edebilmek için kazı yapmadan kanal görüntüleme cihazlarımız ile yapıyoruz. Eski yöntemler ile kanalizasyon tıkanıklığı açma işlemi hem zaman alıcı hem de maliyetli bir iştir. Artık teknolojinin gelişmesi ile kanalizasyon açma işlemleri teknolojik cihazlar vasıtasıyla çok kısa bir sürede ve daha az maliyetle çözümlenmektedir. Robot adı verilen kanal açma makinesi ile gider tıkanıklıkları çok kısa sürede açılmaktadır.
Önce sorunu kamera ile tespit ediyor sonra yapılacak olan çalışmaya uygun personel ve ekipman teminini sağlarız.  
Kanal gideri içinde biriken atıklar tam temizlenmediği taktirde zehirleyici gazlar birikebilir insan sağlığını tehdit edebilmektedir.
Kanalizasyonlar zamanla aşınabilir ve bu aşınma sonucunda ise çatlaklar ve kırılmalar meydana gelebilir. Çatlaklardan sızan atıklar ise çevreyi ve insan sağlığını olumsuz düzeyde etkileyebilmektedir. Kanalizasyon temizliği ve gider temizliğinin periyodik olarak yapılması gerektiğini de hatırlatmak isteriz. 

İlgili Resimler

Öne Çıkarılanlar

SİLİVRİ KIRMADAN SU KAÇAK TESPİTİ BİZİM İŞİMİZ

SİLİVRİ TUVALET TIKANIKLIĞI VE GİDER AÇMA SERVİSİ