Su Kaçağı Bulma Silivri 05352966942

Su Kaçağı Bulma Silivri 05352966942

 Silivri Su kaçağı bulma ve su kaçak tespitinde teknolojik kalıcı çözümler sunuyoruz  su kaçağı tamiri bina ve is yeri tadilatlarında en zahmetli ve yorucu süreçlerin başında yer almaktadır. Tamir ve tamirat işlemi su sızıntısının veya su kaçağının yerini tespit etmek oldukça zahmetli ve profesyonellik gerektiren bir sürectir, kiyi tesisat firması olarak bu süreci minimum seviyeye indiriyoruz.

Günümüz teknolojisinde  artık her yeri kırıp dökerek aranan su kacaklari ciddi zaman kaybına ve maliyete neden olan su sızıntısı veya su kaçağı tespiti teknoloji yardımı ile çok kısa sürede, kırıp dökmeden gerçekleştirilmektedir. Üstelik kaçağın olduğu yer noktasal olarak tespit edilmektedir. Başka bir ifade ile su sızıntısının veya su kaçağının olduğu nokta teknolojik cihazlar yardımı ile nokta olarak tespit edilmektedir. Su kaçağı tespiti firmamız tüm tespit ve tamir işlemlerine 2 yıl garanti vermektedir.

Gerek konutlarınız olsun, gerekse iş yerleriniz olsun, yapılarınızın su  tesisatında zamanla çeşitli sebeplerden dolayı oluşan çatlaklar ve delinmelerden kaynaklı su sızıntısı oluşabilmektedir. Bu sızıntı veya kaçağı bulmak ise oldukça zor ve meşakkatli bir iştir. Su her zaman çatlağın olduğu bölgeden kendini dışarı salmaz.

Su kaçağın olduğu bölgeden daha farklı bir yerden kendini dışarı bırakabilir. O nedenle birçok insan bu konuda büyük yanılgı yaşayarak binasını şantiye alanına çevirmiştir. Bulana kadar tahmin edilen bölgeyi kırmak, zaman kaybı, iş gücü kaybı, maddi yük ve ciddi anlamda kirlilik anlamına gelmektedir. Bu işlem için ve sonrasında kırılan yerlerin tekrar eski haline getirilmesi için harcanacak para binlerce lirayı bulmaktadır. O nedenle artık bu tür maceraları girmenin hiçbir anlamı ve gereği yoktur.

Kiyi tesisat firmamız günümüz teknolojisi ile su tesisatlarındaki sızıntı ya da kaçak su kısa zamanda noktasal olarak tespit edilebilmektedir. Tesisatın gerek sıcak su hattındaki, gerekse soğuk su hattındaki herhangi bir kaçak hiçbir yeri kırmadan, çok kısa zamanda noktasal tespit edilebilmektedir. Eski sistemsizliğin ve ekipman yokluğunun vermiş olduğu maddi-manevi tüm sıkıntıları ortadan kaldırmaktadır. Size maddi olarak da, zaman olarak da ciddi tasarruf imkanı sağlamaktadır.

Kiyi Tesisat Firmamız Su kaçağı tespitinde teknolojinin en son ürünleri olan ekipmanları tercih ederken, ekibini de işinde uzmanlaşmış, donanımı güçlü arkadaşlardan oluşturmaktadır. Deneyimli uzman arkadaşlarımız size yardımcı olacak, sorununuzu en kısa zamanda çözüme kavuşturacaktır.

Firmamız yapmış olduğu tüm su kaçağı tespiti ve su kaçağı tamiri işlemlerine 2 yıl  garanti vermektedir.

 Su Kaçağı Tespiti sonrası tamirat ve onarım

Su kaçağı bulma tespiti noktasal olarak  tamamlandıktan sonra su sızıntısı veya su kaçağının olduğu alanda gerekli tadilat işleminin yapılmasıdır.

Gelişen teknoloji ile birlikte oldukça kolaylaşan ve çok kısa sürelerde gerçekleştirilen su kaçağı tamiratı hem zaman olarak, hem de ekonomik olarak tasarruf etmemize olanak sağlamaktadır. Oluşabilecek büyük masrafları asgari düzeylere çekmekte ve yaşanabilecek büyük sıkıntıları ve hasarları gidermektedir.

Yeri tespit edilen su sızıntısı veya su kaçağının olduğu noktadaki fayans ya da seramik kırılır 1 seramik veya çok nadir 2seramiklik alan kırılarak tesisat borusuna ulaşılır. Parke veya başka malzemeden yapılmış zeminler de keza, yine aynı şekilde, aynı boyutta alan kırılarak kaçağın olduğu tesisat borusuna ulaşılır. Bu küçük alanın kırılma sebebi de takdir edersiniz ki tesisat borularına gerekli kaynak işleminin yapılabilmesi içindir.

Burada uzman ekibimiz tarafından su tesisatına bir daha kesinlikle sorun yaşanmayacak şekilde gerekli tamir işlemi yapılarak onarım işlemi tamamlanır. Tamir işlemini gerçekleştirebilmek için kırılan küçük alan sızıntıdan dolayı ıslandığından kuruması için bir süre açık bırakılır. Böylelikle duvar tarafından emilen suyun rutubet yapma ihtimali de ortadan kalkar.

İlgili Resimler

Öne Çıkarılanlar