SİLİVRİ TIKANMIŞ KLOZET AÇMA 05352966942 KİYİ TESİSAT

SİLİVRİ TIKANMIŞ KLOZET AÇMA 05352966942 KİYİ TESİSAT

Tuvaletlere atılan ve erimeyen Peçeteler,ıslak mendiller,temizlik bezleri, lavaboya dökülen yemek artıkları,lavabo giderinin meğilsiz döşenmesi kumaş ve poşet parçaları tuvalet tıkanıklığına yol açar. Tuvalet tıkanıklığı açma Kiyi tesisat ekibi olarak kullandığımız son teknoloji cihazlar sayesinde artık çok kolay. Tuvalet tıkanıklığı açmak,için görüntüleme cihazları ile bölgeye bakılır ve tıkayan nesneler tespit edilir. Tuvalet boruları plastik yapıda olduğu için kolay zarar görebilir fakat kanalizasyon tıkanıklığı açılırken borulara hiçbir şekilde zarar verilmez. Hiçbir yeri kazmadan yapılan tuvalet tıkanıklığı açma sanıldığı kadar yüksek maliyetli bir işlem değildir. Tuvalet tıkanıklığı açma konusunda birçok yöntem mevcuttur. Tuvalet tıkandı nasıl açarım diye endişe etmeyin. Silivri'in tesisat lideri Silivri tuvalet tıkanıklığı açma firması Kiyi Tesisat tuvalet tıkanıklığı açma servisimiz, kırmadan dökmeden tadilatsız, robot cihazlarla tıkanıklıkları açar, kameralı görüntüleme cihazları ile gider borularındaki tıkanıklıkları görüntüleyerek sorunları tespit eder. Profesyonel hizmet almanın en avantajlı ve garantili yolu...

ROBOT CİHAZLA TIKANIKLIK AÇMA SİLİVRİ 
Tıkalı olan tuvaletler, kameralı görüntüleme cihazları ile görüntülendiğinde, tıkayan nesne ve atıklar tespit edilir. Ardından robot cihazlarımızın çelik yay uçlarına uygun başlıklar seçilerek tuvaletiniz kırma dökme yapılmadan açılır.

KAMERALI CİHAZLA TIKANIKLIK GÖRÜNTÜLEME SİLİVRİ
Tıkanan tuvaletleri açmadan önce kanallarda oluşan tıkanıklığın sebebini bilmemiz gerekir. Kameralı görüntüleme cihazları ile kısa sürede tuvaleti tıkayan nesne ve atıklar görüntülenir, tıkanıklığın türüne göre tuvalet açma işlemi yapılır.

 

İlgili Resimler

Öne Çıkarılanlar