SİLİVRİ LAVABOM TIKANDI 05352966942 KİYİ TESİSAT
SİLİVRİ LAVABOM TIKANDI 05352966942 KİYİ TESİSAT

SİLİVRİ LAVABOM TIKANDI 05352966942 KİYİ TESİSAT

Lavabo tıkanıklığı açma Silivri, Lavabo tıkanıklıkları önemli sorunlardan biridir ve en kısa sürede müdahale edilmeli veya tıkalı lavabo hizmetinin alınarak tıkanıklık sorunun ortadan kaldırılması gerekmektedir. Lavabolar bir çok farklı nedenlerden dolayı tıkanabilmektedir. Bunların arasında bulaşık yağ atıkları, çaydanlıktan atılan çay posası, saç,kıl,tüy ve sebze ve meyveleri yıkarken üzerinde bulunan toprak parçaları, yemek hazırlığı yapılırken evye içinde sebze doğranması gibi nedenler gelmektedir. Bunun yanı sıra lavabonun atık gider borusunun eğiminin hatalı olması, hatalı tesisat malzemelerinin kullanılması da lavabolarda tıkanıklığa neden olmaktadır. Lavabo tıkanıklığının ilk sinyali, lavabodan ağır ağır giden sudur. Bunun nedeni, lavabo giderinin içinin daralmış olmasıdır. Müdahale edilmediğinde suyun lavabodan taşma olasılığı ortaya çıkmaktadır ve böyle bir durumda acil müdahale gereklidir. Kiyi Tesisat Firmamız, her tür durumda tıkalı lavaboları büyük bir titizlikle açmakta, açma işlemi sırasında en son teknolojilerle geliştirilmiş cihazları kullanmaktadır.
Silivri Tıkalı Lavabo Açma,yönteminde kendi imkanlarımız ile ilk akla gelen, kimyasal kullanmaktır. Ancak ilk akla gelen bu yöntem doğru bir yöntem değildir. Özellikle sık tıkanan lavabolarda kimyasallar kullanılarak açma işlemi yapıldığında, gider borularına zarar verilmesi, bunun sonucunda da zaman içinde su kaçağının meydana gelmesi kaçınılmazdır. Firmamız, böyle riskleri ortadan kaldırmak için özel olarak tasarlanan robot tıkanıklık açma cihazı kullanmaktadır. Firmamız, tıkalı lavabonun giderini kameralı cihazlarla kontrol etmektedir. Bu sayede giderin hangi kısmının tıkandığı tespit edilmektedir. Ardından robot tıkanıklık açma cihazı kullanılarak sorun ortadan kaldırılmaktadır. Ancak bu işlem yapılırken sık aralıklarla kameralı cihazlar kullanılarak tıkanıklığa neden olan cismin tam anlamıyla ortadan kalkıp kalkmadığı kontrol edilmektedir. Eğer cisim yok olmuşsa bu kez de lavabo giderine yüksek basınçlı su verilerek giderin tam anlamı ile açılması sağlanmaktadır. Lavabo tıkanıklığında bir başka müdahale yöntemi de pompa kullanmaktır ancak firmamız bu yöntemi de tavsiye etmemektedir. Çünkü pompa kalıcı değil geçici bir çözüm sunmaktadır. Bu nedenle firmamız, tıkalı lavabo açma işlemini gerçekleştirirken sadece robot tıkanıklık açma cihazı kullanmaktadır. Bu cihaz sayesinde lavabo giderine herhangi bir zarar verilmeden tıkanıklık sorunu kalıcı olarak ortadan kaldırılmaktadır. Lavabo tıkanıklığının açılması için tek yapılması gereken ise firmamızı arayarak servis kaydı oluşturulmasıdır. 
Lavabo ve Mutfak Gideri Tıkanıklığı AçmaZaman içerisinde lavabo ve mutfak gider borularında tıkanmalar oluşur ve bu durum  günlük yaşantımızın olumsuz yönde etkiler bu tür sorunlara zamanında ve hızlı müdahale sağlayarak büyüyüp fazladan onarım ve tamirat masrafları çıkartabileceğini bilmemiz gerekir.Teknoloji çağında olmamız bu sorunların büyümeden kısa sürede ve zahmetsizce yapılabilme imkanı sunmaktadır.İnsanların yoğun çalışma temposu içerisinde olmaları bu tür işler için kendilerine ayıracak saatlerce zaman yaratmaları gerekmez.Tıkanıklığın durumu ve oluşumu ne olursa olsun bu iş için geliştirilmiş makineler  20-30 dakika içerisinde  tıkanmayı ortadan kaldırır ve yaşam alanlarının konforunu tekrar kazandırır.

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014