SİLİVRİ SU KAÇAĞI TESPİTİ

SİLİVRİ SU KAÇAĞI TESPİTİ

 

 

 

SİLİVRİ'DE PROFESYONEL SU KAÇAĞI TESPİTİ BİZİM İŞİMİZ

 

Silivri Su Kaçağı Tespiti

 

Silivri  Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti ve Fiyatları

 

Kıyı Su Tesisat firması, ülkemize ilk bu teknolojiyi tanıştıran, aşkın tecrübesiyle kırmadan cihazlarla su kaçaklarını noktasal olarak tespit eden,en kapsamlı cihazlı tesisat firmasıdır

 

Üst Kattan Su Akıyorsa Ne Yapılır?

 

Öncelikle üst kattaki komşunuz ile iletişim kurmanız gerekir. Alt kata su sızdığını ve tüm vanalarını kapaması gerektiğini iletin, tavandan damlayan su için yapılması gereken öncelikle suyun akmasını engellemektir, komşunuz su saatindeki su vanasını kapaması gerekmektedir.

 

 

Sonra ki Aşama Nedir ?

Kaçağın yerinin bulunması için tespit çalışması yapılmalıdır. Su kaçağı tespiti için profesyonel cihazlar kullanır. Kullanılan cihazlar ile hiç bir şekilde gürültü çıkarılmaz, kırmadan dökmeden su kaçağının yeri noktasal olarak bulunur.

 

Su Kaçağı Tespitinde Kullandığımız Teknolojiler

 

Akustik Dinleme Cihazı : Dinleme cihazı, temiz su tesisatlarındaki kaçakların yerini hızlı bir biçimde tespit etmemize olanak sağlıyor. Noktasal olarak su kaçağını tespit etmek için kullandığımız bu cihaz; tüm servis personellerimizin uzun eğitimi sonrası kullanılmaktadır.

 

Kanal/Boru Görüntüleme Kameraları : Bu kameralar ile atık su borularının içini görüntüleyebiliyor ve pimaş hattındaki tüm sorunları tespit ediyoruz. Atık su borularındaki su kaçaklarının yerini tespit etmemizin haricinde tıkanıklık gibi durumlarda da sıklıkla kullandığımız cihazlardan biridir.

 

 

Termal Kamera : Temelde ısıyı esas alan bu görüntüleme cihazı ile kalorifer tesisatı, sıcak su tesisatı gibi sıcak suyun geçtiği boruların yerinin tespit edilmesi için kullanılır. Su sızıntısının tespiti için gerek duyulması halinde termal kamera kullanmaktayız. Termal kamera ile su tesisatının geçtiği alan tespit edilir ve ardından akustik dinleme cihazı ile tekrar gerekli kontroller sağlanır. Böylelikle su sızıntısını noktasal olarak tespit etmiş oluruz.

 

Nem Ölçer : Su kaçağının bulunduğu ortamın bağıl nem değerlerini referans alarak tespit işlemi esnasında yardımcı cihaz olarak kullanmaktayız. Çok gerek duyulmadıkça bu cihazı kullanmıyoruz.

 

Tespit Aşamasında Herhangi Bir Tadilat Oluyor mu ?

 

Tespit esnasında teknolojik cihazlarımız sayesinde kırma, dökme, hatta gürültü yapılmaz, kısa sürede su kaçağının yeri noktasal olarak bulunur. Günün her saati tespit işlemi yaptırabilirsiniz. Tespit aşamasında tadilat türü bir işlem yapılmaz.

 

Gizli Su Kaçağı Varsa Nasıl Anlaşılır?

 

Tüm vanalar kapalıyken su saati dönmeye devam ediyorsa
Rutubet kokusu geliyorsa ve duvarlardaki sıvalarda dökülme varsa
Normalin üzerinde su faturası ödüyorsanız
Parkelerinizde kabarma oluyorsa
Kombinizde ki su barı sürekli düşüyorsa.

 


Biz Su Kaçağını Nasıl Buluyoruz?

 

Önceden kullanılan ve sizi yoran su kaçak tespit yöntemlerinin yerine garantili ve kesin çözüme ulaşan su kaçak tespit yöntemleri kullanıyor. Gizli ve açık tüm su kaçakları ve su sızıntılarında kolayca sonuca ulaşıyoruz.

 

Bizi aradığınızda uzman ekibimiz adresinize su kaçak tespit cihazı ile birlikte gelir, tüm tesisatınızı kontrol eder ve sorunun kaynağını bulur.

 

Su kaçak tespit cihazı belirti vermeyen ve içe doğru su sızıntısı yapan arızaları da bulur ve ekibimiz size o anki arızanın dışında yakın zamanda oluşabilecek tüm tesisat sorunları hakkında da bilgi verir.

 

Su Tesisatı Boruları Neden Patlar?

Su Tesisatı,Sıhhi Tesisat boruları,Kalorifer Tesisatı boruları,Alttan ısıtma Tesisat Boruları.Su tesisat boruları nı döşeyecek kişinin işin ehli olması gerekir,Su tesisatı konusunda her geçen gün yenilenen ve yeni çıkan Tesisat Ürünleri konusunda da donanımlı bilgiye sahip olması gerekir.Su tesisatı döşenecek olan Alanın temiz ve kuru olması gerekir,Su Tesisatı boruları Döşemeden önce Sıhhi Tesisat koordinatları belirlenip yerleri işaretlenmelidir su tesisatı ek parçaları (fitix malzemeler) bir kasa içerisinde veya temiz bir yerde muhafaza edilmelidir,Su Tesisatı kaynak makinasının (ütü) ayağı olmalıdır parçalar birleştirilir ken kaynak makinası zemin ne konmamalıdır,tesisat kaynak makinasının ısı ayarına dikkat edip 280 derecede olmasını sağlamalıyız,derece ayarı bozuk olan tesisat kaynak makinaları su tesisatı borularını fazla eritip ısınma sonucu su kaçağına neden olur su Tesisatı kaynak makinasının ek parçaları kaynatmada kullanılan lokma takımlarının çizik,veya paslanmış olmadığı na dikkat edilmeli,su Tesisatı borularını kesmeye yarayan su Tesisat kesme makasının paslı ve küflü olmamasına dikkat edilmeli,Yukarıda belirtilen maddelerin Su Tesisatı borularını Döşemeden önce Dikkat Edilmesi gereken Başlıca Ana temel kurallarıdır.Bu Kurallar uyulmadığı takdirde Su tesisatının dolaştığı,banyoda su kaçağı,Tuvalette su kaçağı,mutfakta su kaçağı,Kalorifer tesisatında su kaçağı,alttan ısıtma sisteminde su kaçağı,gibi Sorunlarla karşı karşıya gelebilirsiniz.sıhhi tesisat firmamız bu gibi sorunlarla karşı karşıya gelmemeniz için profesyonel hizmetler sunuyoruz Silivri kiyitesisat Su Tesisatı İstanbul firması olarak firmamız tarafından yapılan çalışmalar güvence ve Garanti kapsamındadır.. 

istanbul silivri su kaçağı,istanbul silivri su kaçağı tespiti,istanbul silivri su kaçağı tespiti firmaları,istanbul silivri su kaçak bulma,istan

bul silivri su kaçak tespiti,istanbul silivri cihazla su kaçağı tespiti,istanbul silivri su kaçağı tespit fiyatları,istanbul silivri su kaçağı bulma fiyatları,istanbul silivri su kaçağı tespit servisi,istanbul silivri su kaçağı tespit hizmeti,istanbul silivri kırmadan su kaçağı tespiti,silivri su kaçağı,silivri su kaçağı tespiti,silivri su kaçağı tespiti firmaları,silivri su kaçak bulma,silivri su kaçak tespiti,silivri cihazla su kaçağı tespiti,silivri su kaçağı tespit fiyatları,silivri su kaçağı bulma fiyatları,silivri su kaçağı tespit servisi,silivri su kaçağı tespit hizmeti,silivri kırmadan su kaçağı tespiti, www.Silivrisukacagi.com www.Sukacagisilivri.com www.silivrisukacaktespiti.com

 

 

İlgili Resimler

Öne Çıkarılanlar

Silivri boru tıkanıklığı açma, Silivri tıkanıklık açma, Silivride bulunan firmalar arasında u

SİLİVRİ KIRMADAN SU KAÇAK TESPİTİ BİZİM İŞİMİZ