SİLİVRİ TIKANIKLIK AÇMA

SİLİVRİ TIKANIKLIK AÇMA

 

SİLİVRİ  TIKALI KANAL AÇMA

 

Silivri  Tuvalet Tıkanıklığı Açma

 

 

Silivri Tuvalet Neden Tıkanır?

 

  • Islak mendillerin tuvalet giderine atılması, tuvaleti tıkar
  • Rulo halinde atılan tuvalet kağıtları, giderleri tıkar
  • İçine kaçırılan sert cisimler tuvaleti tıkar
  • Poşetler, temizlik bezleri, pedler, çocuk bezlerinin gidere atılması tuvaleti tıkar
  • Kedi kumu, saksı toprağı gibi cisimler tuvaleti tıkar
  • Erimeyen kağıt havlu atılması tuvaleti tıkar
  • Alçı, çimento gibi kalıtsal maddeler tuvaleti tıkar


Yukarıda belirtilenlerin haricinde farklı tıkanıklık sebepleri de olabilir. Bu sebeple kanal/boru görüntüleme kameraları ile tıkanıklığın nedeni teşhis edilmeli ve buna göre müdahale edilmelidir.

 

Silivri Tuvalet Tıkandı Ne Yapmam Lazım?

 

Tuvalet tıkanıklığı için yapmanız gereken, sorunu gözlemleyerek sorunun geçici bir sorun mu yoksa kendiliğinden hallolmayacak bir sorun mu olduğunu anlamanız gerekir. Eğer giderdeki atıklar yavaş yavaş gidiyorsa, bir çubuk yada pompa ile gider deliğine baskı uygulayabilirsiniz, yada lavabo açıcı kimyasalları kullanarak deneme yapabilirsiniz.

 

Ancak kullanacağınız bu iki yöntem, basit tıkanıklıkta işe yaramaktadır. Basit tıkanıklık, giriş deliğine yakın ve ufak bir müdahale ile açılabilen tıkanıklıktır. Basit tıkanıklık dışındaki tıkanıklığı açmanız çok zordur.

 

Firmamız bu konuda yılların deneyimine sahiptir. Gider tıkanıklığını açmak için tasarlanmış robot cihazlar ile pimaş tıkanıklığını kesin olarak açmaktadır. Servis ekiplerimiz tam teçhizatlı ve profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

 

Kendim Açamadım! Sifonu çekiyorum pislikler gitmiyor

 

Tıkanıklık çabalarınız sonucu açılmıyorsa ve daha fazla taşma yapıyorsa, bizi aramalısınız, 

 

Silivri Pimaş Neden Tıkanır ?

 

Pimaş boruları birçok sebepten dolayı tıkanmaktadır. Bazen lavabolarda meydana gelen pimaş tıkanması, bazen tuvalette bazen de binanın logar borusunda meydana gelebilmektedir.

 

Lavabolara atılan yabancı cisimler, boyutuna göre ve lavaboya atılma sıklığına göre tıkanıklığa sebep olur. Bu bazen sabun parçaları olurken, bazen de sakal kılları olabilmektedir.


Duş giderleri en çok saç kıllarından dolayı tıkanır. Duş alırken dökülen saçlarımız genelde duşa kabinin giderinde bulunan süzgeçte birikir. Ancak tek tük de olsa süzgeçten geçen kıllar pimaş borusu içinde tıkanıklığa sebep olabilir.


Aynı şekilde banyo yer süzgeci de kıllardan dolayı tıkanabilmektedir. Banyo yer süzgeci saç kıllarından çok vücudumuzun dökülen kıllarından dolayı tıkanır.


Tuvalet pimaş girişleri geniş olduğu için, tuvalete düşen yabancı cisimler tuvaleti tıkamaktadır. Bu bazen çocuklar tarafından tuvalete atılan oyuncak olabileceği gibi bazen rulo halinde tuvalete atılmış tuvalet kâğıdı da olabilmektedir. Kameralı pimaş açma ekiplerimiz tarafından kameralı görüntüleme cihazı ile pimaş borusunun içinde tuvalet fırçası olduğu bile tespit edilmiştir.


Tuvaletin tıkanmasına neden olan cisimler, binanın ana gider hattını tıkaması da söz konusudur.


Mutfak lavabolarındaki tıkanıklığın nedenlerinden biri, lavabolara dökülen yemek atıklarıdır.


Mutfak lavabolarına, atık yağ da çok sık dökülmektedir. Atık yağlar sadece tıkanıklığa sebep olmakla kalmaz, kötü kokulara da sebep olur.


Pimaş tıkanıklığının bir diğer sebebi ise, pimaş borusunun yeterli eğime sahip olmamasından kaynaklanır. Yeterli eğime sahip olmayan pimaş borusunda su birikir ve tıkanıklığa sebep olur.


Pimaş tıkanıklıklarının başlıca nedenlerini saydık. Tıkanıklıkları açmak için birçok kişi pimaş açma kimyasalları kullanmaktadır.Bu tür kimyasalları kesinlikle önermiyoruz. Çünkü lavabo açıcı kimyasalların kimyasal yapısı asitten oluşmaktadır. Asit, tıkanıklığa sebep olan cismi eritir veya parçalar. Tıkanıklığa sebep olan cisme etki ettiği kadar pimaş borularına da olumsuz olarak etki eder. Pimaş borularının büzüşmesine sebep olan lavabo açıcı kimyasallar, çok sık kullanılması durumunda pimaş borularını eritmektedir.

 

Silivri Lavabo Tıkanıklığı Açma

 

Kırmadan lavabo tıkanıklığı açma konusunda öncü firmalardan biri olan pimaş borularınıza zarar vermeden, evinizi-işyerinizi inşaat alanına çevirmeden teknolojik cihazlarla hizmet vermektedir. Kaliteli ve profesyonel hizmet almak için firmamızdan servis talebinde bulunabilirsiniz.

 

Lavabo Tıkanıklığı?

 

Lavabolar kullanıma bağlı hatalar sonucunda tıkanır. Lavabolar; bazen “bir şey olmaz” düşüncesi ile attığımız atıklar, bazen de farkında olmadan attığımız atıklar yüzünden tıkanırlar.

 

Lavabodan su yavaş gidiyorsa tıkanıklık meydana gelmiştir. Bu durumda lavaboyu kısmi olarak kullanabiliriz ancak tam tıkanıklığın oluşması lavaboyu kullanılmaz duruma getirir. En kısa sürede lavabo tıkanıklığı açma işlemi yapılmalıdır.

 

Aman Dikkat!

 

Pratik olduğunu düşündüğümüz için lavabo açma kimyasalları kullanırız. Lavabo açma kimyasalları sadece tek çeşit lavabo tıkanıklığında işe yaramaktadır. Bu tıkanıklık, lavabo girişine yakın bir bölgedeyse etki eder. Aksi durumda hiçbir etkisi yoktur.

 

Lavabo açıldığı zaman sorunun çözüldüğünü düşünebilirsiniz ancak durum sandığınız gibi basit değildir. Lavabo açma kimyasalının, kimyasal yapısında güçlü bir asit bulunmaktadır. Bu asit sayesinde lavabo tıkanıklığını açar.

 

silivri Tıkalı Kanal Açma,silivri Tıkalı Kanal Açmak,silivri Tıkalı Kanal Açanlar,silivri Tıkalı Kanal Açma işleri,silivri tuvalet tıkanıklığı açma,silivri tuvalet tıkanıklığı açmak,silivri tuvalet tıkanıklığı açanlar,silivri tuvalet tıkanıklığı açan yerler,silivri pimaş tıkanıklığı açma,silivri pimaş tıkanıklığı açanlar,silivri pimaş tıkanıklığı açmak,silivri pimaş tıkanıklığı fiyatları,silivri pimaş tıkanıklığı açma ustaları,silivri pimaş tıkanıklığı açan yerler,silivri lavabo tıkanıklığı açma,silivri lavabo tıkanıklığı açmak,silivri lavabo tıkanıklığı açanlar,silivri lavabo tıkanıklığı açan yerler,silivri lavabo tıkanıklığı açmak işleri,silivri kanalizasyon tıkanıklık açma,silivri kanalizasyon tıkanıklık açanlar,silivri kanalizasyon tıkanıklık açan yerler,silivri kanalizasyon tıkanıklık açma fiyatları

İlgili Resimler

Öne Çıkarılanlar

Silivri tıka

SİLİVRİ KIRMADAN CİHAZLA SU KAÇAĞI BULMA